Perre Haber Ajansı [PHA] Haberi kaynağından takip edin
HV
Advert

Anesteziyoloji ve Reanimasyon Uzmanı göreve başladı

ADIYAMAN (PHA) - Sağlık Bakanlığı 112. Dönem DHY ile Adıyaman Gölbaşı Devlet Hastanesi Anesteziyoloji Ve Reanimasyon Uzmanı Dr. Fulya Yurtsever göreve başladı.

SAĞLIK
Giriş Tarihi : 25-10-2023 10:33   Güncelleme : 25-10-2023 10:33
Anesteziyoloji ve Reanimasyon Uzmanı göreve başladı

Dr. Fulya Yurtsever;1993 İstanbul doğumludur.2017 yılında Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu. 4 ay pratisyen hekim olarak görev yaptıktan sonra 2018-2023 yılları arasında Sağlık Bilimleri Üniversitesi Sultan Abdülhamit Han Eğitim Ve Araştırma Hastanesinde ihtisasını tamamladı. 2023 Ekim ayı itibariyle Sağlık Bakanlığı 112. Dönem Devlet Hizmet Yükümlüsü(DHY) atamasıyla Adıyaman Gölbaşı Devlet Hastanesi'nde Anesteziyoloji ve Reanimasyon Uzmanı olarak göreve başladı.
Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Başhekim Op. Dr. Engin Çatal; ''Hastanemizde göreve başlayan Anesteziyoloji Ve Reanimasyon Uzman Dr. Fulya Yurtsever'e görevinde başarılar diliyorum. Sağlık Bakanlığımızın 112. Dönem DHY ile hastanemize atanan Anesteziyoloji ve Reanimasyon Uzmanımızın göreve başlamasıyla hastanemizde ameliyatlarımız başlamıştır. Gölbaşılı hemşerilerimize hayırlı olsun. Ayrıca Göbaşılı hemşerilerimiz için hastane personellerimizle tüm gücümüzle çalışmalarımıza devam edip, en iyi sağlık hizmetini vermeye gayret ediyoruz.''dedi.

Kaynak : PHA

İçerik Editörüİçerik Editörü

YORUMLAR