Perre Haber Ajansı [PHA] Haberi kaynağından takip edin
HV
Advert

Çemberlitaş ve Yarmakaya Köylerine 4’er derslikli Anaokulu yaptırılıyor.

ADIYAMAN (PHA) - İstanbul Laleli Sanayici ve İş İnsanları Derneği tarafından Adıyaman merkez Çemberlitaş Köyünde, Türkiye Bosna Sancak Derneği tarafından da Adıyaman merkez Yarmakaya Köyünde 4’er derslikli Anaokulu yaptırılıyor.

YEREL
Giriş Tarihi : 20-11-2023 15:14   Güncelleme : 20-11-2023 15:14
Çemberlitaş ve Yarmakaya Köylerine 4’er derslikli Anaokulu yaptırılıyor.

İstanbul Laleli Sanayici ve İş İnsanları Derneği ile Türkiye Bosna Sancak Derneği tarafından da Adıyaman merkez Çemberlitaş ve Yarmakaya Köyünde yapılacak 4’er derslikli Anaokulunun protokolü, Valilik Makamında Vali Dr. Osman Varol ve İstanbul Laleli Sanayici ve İş İnsanları Derneği Başkanı Gıyasettin Eyyüpkoca ve Türkiye Bosna Sancak Derneği Başkanı Prof. Dr. Sedat Ziyade arasında imzalandı.
Vali Varol imza töreninde yaptığı açıklamada, "Sosyal sorumluluk çerçevesinde geleceğimizin teminatı sevgili çocuklarımıza yeni bir bilim ve irfan yuvası kazandırmak amacıyla ilimizde eğitime verdikleri destek ve katkılardan dolayı İstanbul Laleli Sanayici ve İş İnsanları Derneği ile Türkiye Bosna Sancak Derneğine teşekkür ediyor, bu tür yatırımların yeni hayırseverlerin önünü açması ve onlar için özendirici olmasını diliyoruz." dedi.
 

Kaynak : PHA

İçerik Editörüİçerik Editörü

YORUMLAR