Perre Haber Ajansı [PHA] Haberi kaynağından takip edin
HV
Advert

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı göreve başladı

ADIYAMAN (PHA) - Adıyaman İl Sağlık Müdürlüğü'ne bağlı Gölbaşı Devlet Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Meliha Kübra Kütükçü Görgülü Sağlık Bakanlığı 112. Dönem DHY ataması ile bugün itibariyle hastanede göreve başladı.

SAĞLIK
Giriş Tarihi : 25-10-2023 11:10   Güncelleme : 25-10-2023 11:10
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı göreve başladı

Dr. Meliha Kübra Kütükçü Görgülü Kahramanmaraş doğumlu olup, 2016 yılında İstanbul Tıp Fakültesinden mezun oldu. 3 ay pratisyen hekimlikten sonra 2018-2023 Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesinde asistanlık eğitimini tamamladı. Sağlık Bakanlığı 112. Dönem DHY ataması ile Gölbaşı Devlet Hastanesinde bugün itibariyle hasta kabulüne başladı.
Başhekim Opr. Dr. Engin Çatal; Hastanemizde göreve başlayan Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Meliha Kübra Kütükçü Görgülü'ye  hayırlı olsun der görevinde başarılar dileriz. 112. dönem DHY ile hastanemize atanan Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Uzmanı sayımız üçe çıkmıştır.Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Uzmanı için muayene sırasını 182 Sağlık Bakanlığı MHRS randevu sistemi üzerinden ve gün içerisinde hastanemiz hasta kabul biriminden sıra alarak muayene olabilirler. Ayrıca hastanemizde eksik olan uzman hekimlerin de tamamlanması için çalışmalara devam ediyoruz. Her geçen gün uzman hekim kadromuzu güçlendirmeye de devam ediyoruz.
 

Kaynak : PHA

İçerik Editörüİçerik Editörü

YORUMLAR