Perre Haber Ajansı [PHA] Haberi kaynağından takip edin
HV
Advert

Tarihçi Yazar Mustafa Armağan'dan “Büyük Türkiye Rüyası” Konferansı

ADIYAMAN (PHA) - Adıyaman Kahta İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından “Büyük Türkiye Rüyası” konferansı düzenlendi.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 27-10-2023 11:47   Güncelleme : 27-10-2023 11:47
Tarihçi Yazar Mustafa Armağan'dan “Büyük Türkiye Rüyası” Konferansı

Cumhuriyetin 100. Yılı etkinlikleri kapsamında düzenlenen konferansta Tarihçi Yazar Mustafa Armağan, cumhuriyetin kuruluşu esnasında işgal kuvvetlerine karşı mukaddes değerlerini canı pahasına savunan aziz milletimizin gayret ve fedakarlıklarını anlattı.
Ülkemizin birlik ve beraberliğine gölge düşürmeye çalışan, zarar vermek isteyen karanlık mihrakların daima olabileceğini belirten Tarihçi Yazar Mustafa Armağan, “milletimiz, bu mihraklara karşı bugün ve gelecekte de ecdadının zor şartlar altında elde ettiği kazanımlardan asla taviz vermeyecektir.” dedi.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Lütfü Başli, Tarihçi Yazar Mustafa Armağan’a teşekkür plaketini takdim ederek çalışmalarında başarılar diledi.
Kahta Kültür Merkezi Konferans Salonunda düzenlenen programa, İlçe Milli Eğitim Müdürü Lütfü Başli, İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Mustafa Çiçek, Şube Müdürleri Mehmet Bayram, Mehmet Turan, kurum amirleri, STK Temsilcileri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.
 

Kaynak : PHA

İçerik Editörüİçerik Editörü

YORUMLAR