Perre Haber Ajansı [PHA] Haberi kaynağından takip edin
HV

Adıyaman Belediyesi çocukların yüzünü “Çocuk Şenliği” etkinliğinde güldürdü

ADIYAMAN (PHA) - Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç’ın öncülüğünde Sincan Belediyesiyle birlikte başlatmış olduğu "Çocuk Şenliği" programında tüm çocuklar doyasıya eğlendi.

YEREL
Giriş Tarihi : 20-11-2023 15:06   Güncelleme : 20-11-2023 15:06
Adıyaman Belediyesi çocukların yüzünü “Çocuk Şenliği” etkinliğinde güldürdü

Adıyaman Belediyesi ve Sincan Belediyesi işbirliğiyle 17 Kasım Cuma günü ve 18 Kasım Cumartesi gününü kapsayacak şekilde 2 gün boyunca devam eden olan Çocuk Şenliği etkinliğine katılan çocuklar, aileleriyle birlikte doyasıya eğlenerek keyifli vakit geçirdiler.
Çocukların eğlenceli vakit geçirebilmeleri için Yeni Mahalle 2. Çevreyolu Kapalı Semt Pazarında düzenlenen etkinlikte çocuklar; şişme oyun grupları, uçan balon, animasyon gösterileri, sokak oyunları ve sürpriz etkinliklerle doyasıya eğlendiler. Keyifli vakit geçiren çocuklar ve ailelerine sürpriz hediyeler verilirken bir yandan da patlamış mısır ve pamuk şeker ikramı yapıldı.
Çeşitli etkinliklerle ve sürprizlerle büyük mutluluk yaşayan çocuklar, etkinlikte çok eğlendiklerini ve Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç’a teşekkür ettiklerini ilettiler.
Adıyaman’ın çok daha iyi yerlere gelebilmesi adına hizmetlerine ara vermeden devam eden Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, “Çocuklarımız bizim geleceğimizdir ve bu yüzden onların mutluluğunu görmek, eğlendiğini görmek bizleri de çok mutlu ediyor. Eğitim, öğretim ve mutlulukları bizler için çok önemli bu yüzden geleceğin teminatı olan çocuklarımız için daha çok çalışmaya devam edeceğiz.” sözlerini dile getirdi.
 

Kaynak : PHA

İçerik Editörüİçerik Editörü

YORUMLAR